Bilgisayar servislerinin birçoğu Anakart tamiri yapmaktansa değiştirmeyi tercih etmektedir. Bu müşteri için maliyeti yüksek bir parçadır. Ankara Anakart tamiri firmamız sizi bu maliyetten kurtarmakta ve Anakart tamirini gerçekleştirmektedir. Bilgisayarın beyni sayılan Anakartlar bütün birimleri üzerinde taşıdığı için genellikle sorunlar Anakarttan kaynaklanmaktadır. Anakart üzerinde bulunan işlemci, ram, modem, tv kartı, ses kartı, ekran kartı vb kartlar bulunmaktadır.

Biz Ankara Anakart tamiri firması olarak tüm parçaların tamirini gerçekleştirmekteyiz. Bilgisayarınızda size önemsiz gelen ekranda görüntü kaybı, çalışırken kilitlenme, ses kartından ses gelmemesi Anakart arızasının belirtisi olabilir. Böyle durumlarda kesinlikle karıştırmayın ve kimsenin karıştırmasına da izin vermeyin. Böyle durumlarda bizi arayarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ankara Anakart tamiri firmamızın teknisyenleri yerinde hizmet vermektedir.

Gerekli durumlarda servisimize aldığımız bilgisayarlarınıza arıza tespiti yaptıktan sonra size bilgi verilir. Onayınız olursa en kısa zamanda bilgisayarınız teslim edilir. Ankara Anakart tamiri olarak verdiğimiz hizmetler bunlarla sınırlı değildir. Sizlere bilgisayar konusunda tamir, satış ve parça değişimi konusunda da yardımcı olmaktayız.

Firmamız Ankara da en seçkin ve güvenilir firmalardan biridir. Verdiğimiz hizmetlerde işçilik ve parça değişiminde garanti vermekteyiz. Uzman kadromuz ve güler yüzlü personellerimiz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş kişilerdir. Yaptığımız işin daima arkasında durmaktayız. Ankara Anakart tamiri bilgisayarınızın her türlü sorununda sizin yanınızda olacaktır. Bizim için bir telefonunuz yeterli olacaktır.